G1238L12BPLB1-7
- 제조업체 부품 번호:
- G1238L12BPLB1-7
- 제조업체/브랜드:
- Pelonis Technologies
- 설명의 일부:
- FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
- 재고 상태:
- 37
- 제조사 :
- Pelonis Technologies
- 제품 카테고리 :
- DC 브러시리스 팬(BLDC)
- Air Flow :
- 104.4 CFM (2.96m³/min)
- Approval Agency :
- CE, cUL, UL
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial
- Features :
- Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection
- Ingress Protection :
- Noise :
- 39.8dB(A)
- Operating Temperature :
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 3.48 W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 2600 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 120mm L x 120mm H
- Static Pressure :
- 0.290 in H2O (72.2 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 12VDC
- Weight :
- Width :
- 38.00mm