305W-DRG12H-O
제조업체 부품 번호:
305W-DRG12H-O
제조업체/브랜드:
Visual Communications Company, LLC
설명의 일부:
PMI .190" LED 12V WIRE CLEAR RED
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Green, Red
Lens Color :
Lens Size :
Lens Style :
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
3.7mcd Green, 4.3mcd Red
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
118°
Voltage :
12V