31W-BA60H-CAO
제조업체 부품 번호:
31W-BA60H-CAO
제조업체/브랜드:
Visual Communications Company, LLC
설명의 일부:
PMI LED .190" 60V WIRE CLEAR AMB
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
9mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
5.20mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
14mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
60°
Voltage :
60V