IXD3235A18DMR-G
- 제조업체 부품 번호:
- IXD3235A18DMR-G
- 제조업체/브랜드:
- Littelfuse
- 설명의 일부:
- IC REG BUCK 1.8V 600MA SOT25
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Littelfuse
- 제품 카테고리 :
- 전압 조정기 - DC DC 스위칭 조정기
- Current - Output :
- 600mA
- Frequency - Switching :
- 3MHz
- Function :
- Step-Down
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Output Configuration :
- Positive
- Output Type :
- Fixed
- Package / Case :
- SC-74A, SOT-753
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOT-25
- Synchronous Rectifier :
- Yes
- Topology :
- Buck
- Voltage - Input (Max) :
- 6V
- Voltage - Input (Min) :
- 2V
- Voltage - Output (Max) :
- Voltage - Output (Min/Fixed) :
- 1.8V