CASRBNF72RBNM
제조업체 부품 번호:
CASRBNF72RBNM
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Laird
설명의 일부:
CABLE ASSY 72" RP BNC FEM-MALE
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
TE Connectivity Laird
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
RP-BNC Jack
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
RP-N-Type Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-58
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
2.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
72.0" (1.8m) 6.0'