PM5R3-RYW12.0
제조업체 부품 번호:
PM5R3-RYW12.0
제조업체/브랜드:
Bivar, Inc.
설명의 일부:
INDICATOR LED RED/YELLOW PNL MNT
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Bivar, Inc.
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
30mA Red, 30mA Yellow
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Red, Yellow
Lens Color :
White
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 12" (304.80mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
40°
Voltage :
2V Red, 2V Yellow