LB03KW01-28-JB
제조업체 부품 번호:
LB03KW01-28-JB
제조업체/브랜드:
NKK Switches
설명의 일부:
STD SIZE PUSHBUTTON/ILLUMINATED/
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
NKK Switches
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Lens Color :
White
Lens Size :
22.00mm x 15.80mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.88" x 0.64" (22.40mm x 16.20mm)
Panel Cutout Shape :
Rectangle
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
Incandescent
Viewing Angle :
Voltage :
28V