KB02KW01-12-GG
제조업체 부품 번호:
KB02KW01-12-GG
제조업체/브랜드:
NKK Switches
설명의 일부:
SWITCH IND PB RND BLUE 12V SLD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
NKK Switches
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
60mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
White
Lens Size :
11.60mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.19mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Obsolete
Ratings :
AC
Termination Style :
Type :
Incandescent
Viewing Angle :
Voltage :
12V