FAN5602MP33X
제조업체 부품 번호:
FAN5602MP33X
설명의 일부:
SWITCHED CAPACITOR REGULATOR
재고 상태:
9,325
Current - Output :
200mA
Frequency - Switching :
1MHz
Function :
Step-Up/Step-Down
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
8-WDFN Exposed Pad
Supplier Device Package :
8-MLP (3x3)
Synchronous Rectifier :
No
Topology :
Charge Pump
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Input (Min) :
1.8V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
3.3V