ILC6380AP-33
제조업체 부품 번호:
ILC6380AP-33
제조업체/브랜드:
Fairchild Semiconductor
설명의 일부:
IC REG LIN SWITCHING REG/CNTRLR
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Fairchild Semiconductor
제품 카테고리 :
전압 조정기 - DC DC 스위칭 조정기
Current - Output :
100mA
Frequency - Switching :
50kHz, 100kHz, 180kHz
Function :
Step-Up
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-30°C ~ 80°C (TA)
Output Configuration :
Positive
Output Type :
Fixed
Package / Case :
TO-243AA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOT-89-3
Synchronous Rectifier :
No
Topology :
Boost
Voltage - Input (Max) :
10V
Voltage - Input (Min) :
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
3.3V