K16-190-R-12V
제조업체 부품 번호:
K16-190-R-12V
설명의 일부:
LED 16MM RECTANGULAR RED 12VDC
재고 상태:
재고 없음
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
10mA
Features :
Ingress Protection :
IP65
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Lens Size :
Lens Style :
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
Panel Cutout Shape :
Rectangle
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
12V