CA100-NM-RSMAM-12
제조업체 부품 번호:
CA100-NM-RSMAM-12
제조업체/브랜드:
TE Connectivity Laird
설명의 일부:
CBL ASSY NMALE-RPSMAM LMR100 12"
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
TE Connectivity Laird
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
RP-SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
N-Type Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
LMR 100
Color :
Copper
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C