K16-180-W-6V
제조업체 부품 번호:
K16-180-W-6V
설명의 일부:
LED 16MM SQUARE WHITE 6VDC IP65
재고 상태:
9
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
10mA
Features :
Ingress Protection :
IP65
Lamp Color :
White
Lens Color :
Lens Size :
Lens Style :
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
Panel Cutout Shape :
Square
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
6V