M2PA-90A11-24AW
제조업체 부품 번호:
M2PA-90A11-24AW
제조업체/브랜드:
Omron Automation
설명의 일부:
INDICATOR P WHITE REC.24V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Omron Automation
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
White
Lens Size :
25.00mm
Lens Style :
Square with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.89" x 0.93" (22.50mm x 23.50mm)
Panel Cutout Shape :
Rectangle
Product Status :
Active
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
24V