CY8C240093-24LTXI
- 제조업체 부품 번호:
- CY8C240093-24LTXI
- 설명의 일부:
- IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48QFN
- 재고 상태:
- 510
- Connectivity :
- I²C, SPI, USB
- Data Converters :
- A/D 1x10b
- Number of I/O :
- 36
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Oscillator Type :
- Internal
- Package / Case :
- 48-VFQFN Exposed Pad
- Product Status :
- Obsolete
- Program Memory Size :
- 32KB (32K x 8)
- RAM Size :
- 2K x 8
- Speed :
- 24MHz
- Supplier Device Package :
- 48-QFN (7x7)
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 1.71V ~ 5.5V