WI-M-16-10-0
제조업체 부품 번호:
WI-M-16-10-0
제조업체/브랜드:
Mueller Electric Co.
설명의 일부:
TEST LEAD 16AWG 600V BLACK 10'
재고 상태:
25
제조사 :
Mueller Electric Co.
제품 카테고리 :
단일 컨덕터 케이블(훅업 와이어)
Cable Type :
Test Lead
Conductor Material :
Copper
Conductor Strand :
266/0.0031"
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.126" (3.20mm)
Jacket (Insulation) Material :
Silicone
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Black
Length :
10.00' (3.05m)
Operating Temperature :
200°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
16 AWG