Q14P1BXXW12E
제조업체 부품 번호:
Q14P1BXXW12E
설명의 일부:
INDICATOR 12V 14MM PROMINENT WHT
재고 상태:
재고 없음
Current :
20mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
1000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
12V