Q8P1CXXG24
제조업체 부품 번호:
Q8P1CXXG24
설명의 일부:
INDICATOR 24V 8MM PROMINENT GRN
재고 상태:
8
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Ratings :
DC
Termination Style :
Solder Lug
Voltage :
24V