CNX718N50012T
제조업체 부품 번호:
CNX718N50012T
제조업체/브랜드:
Visual Communications Company, LLC
설명의 일부:
LED 18MM GREEN 12V TAB PNL MNT
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
18.50mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2400mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.69" (17.53mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
12V