H.FL75-2LP-084H-A-100
제조업체 부품 번호:
H.FL75-2LP-084H-A-100
제조업체/브랜드:
Hirose
설명의 일부:
CBL ASSY H.FL PLUG-PLUG 3.937"
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Hirose
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
H.FL Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
H.FL Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
1.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.937" (100.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
75 Ohms