77-8038A120-T
- 제조업체 부품 번호:
- 77-8038A120-T
- 제조업체/브랜드:
- NTE Electronics, Inc.
- 설명의 일부:
- FAN 120VAC 80 X 80 X 38MM
- 재고 상태:
- 78
- 제조사 :
- NTE Electronics, Inc.
- 제품 카테고리 :
- AC 팬
- Air Flow :
- 29.0 CFM (0.812m³/min)
- Approval Agency :
- cURus
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial
- Features :
- Locked Rotor Protection
- Ingress Protection :
- Noise :
- 34.0dB(A)
- Operating Temperature :
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 12.00W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 3000 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- Termination :
- 2 Terminals
- Voltage - Rated :
- 115VAC
- Weight :
- Width :
- 38.50mm