13SBLG120ST-13GNF
- 제조업체 부품 번호:
- 13SBLG120ST-13GNF
- 제조업체/브랜드:
- c3controls
- 설명의 일부:
- 13MM ST 120V GREEN LED/LENS FLAT
- 재고 상태:
- 200
- 제조사 :
- c3controls
- 제품 카테고리 :
- 패널 지시등, 지시등
- Current :
- Features :
- Ingress Protection :
- Lamp Color :
- Green
- Lens Color :
- Green
- Lens Size :
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Lens Transparency :
- Millicandela Rating :
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.51" (13.00mm)
- Panel Cutout Shape :
- Round
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AC/DC
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- Voltage :
- 120V