15038PB-B3L-EP-S0
- 제조업체 부품 번호:
- 15038PB-B3L-EP-S0
- 제조업체/브랜드:
- NMB
- 설명의 일부:
- FAN 150MM X 172MM X 38MM 230VAC
- 재고 상태:
- 27
- 제조사 :
- NMB
- 제품 카테고리 :
- AC 팬
- Air Flow :
- 212.0 CFM (5.94m³/min)
- Approval Agency :
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial
- Features :
- Thermal Overload Protector (TOP)
- Ingress Protection :
- Noise :
- 56.0dB
- Operating Temperature :
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 35.00W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 3200 RPM
- Size / Dimension :
- Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
- Static Pressure :
- 0.865 in H2O (215.6 Pa)
- Termination :
- 3 Terminals
- Voltage - Rated :
- 230VAC
- Weight :
- Width :
- 38.00mm