LB01KW01-5C12-JB
제조업체 부품 번호:
LB01KW01-5C12-JB
제조업체/브랜드:
NKK Switches
설명의 일부:
IND PB ILLUM SQ BLK RED 12V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
NKK Switches
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
26mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Red
Lens Color :
White
Lens Size :
13.20mm
Lens Style :
Square with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.64" (16.26mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
12V