LB03GW01-5F24-JF
제조업체 부품 번호:
LB03GW01-5F24-JF
제조업체/브랜드:
NKK Switches
설명의 일부:
IND PB ILLUM RECT LB SER GRN SLD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
NKK Switches
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
13mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
19.40mm x 13.20mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm)
Panel Cutout Shape :
Rectangle
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
24V