S18LGRXPQP-807856
제조업체 부품 번호:
S18LGRXPQP-807856
제조업체/브랜드:
Banner Engineering
설명의 일부:
S18 EZ-LIGHT - 18 MM - IP67; TWO
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Banner Engineering
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
25mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Green, Red
Lens Color :
Lens Size :
16.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect
Type :
LED
Viewing Angle :
180°
Voltage :
10V ~ 30V