YB03KW01-2CF12-JB
제조업체 부품 번호:
YB03KW01-2CF12-JB
제조업체/브랜드:
NKK Switches
설명의 일부:
INDICATOR
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
NKK Switches
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
15mA Green, 15mA Red
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Green, Red
Lens Color :
White
Lens Size :
21.00mm x 15.00mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.63" (16.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
12V Green, 12V Red