W103-VM1VM1-48INCH
제조업체 부품 번호:
W103-VM1VM1-48INCH
제조업체/브랜드:
WITHWAVE CO LTD
설명의 일부:
CBL ASSY 1.85MM PLUG 4'
재고 상태:
5
제조사 :
WITHWAVE CO LTD
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
1.85mm Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
1.85mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
2.48mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
67 GHz
Ingress Protection :
Length :
48.0" (1.2m) 4.0'
Operating Temperature :
-55°C ~ 165°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
1.85mm to 1.85mm