L16PLT10KGRNGRN
- 제조업체 부품 번호:
- L16PLT10KGRNGRN
- 설명의 일부:
- LED PANEL INDICATOR GRN 24V
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Lamp Color :
- Green
- Lens Color :
- Green
- Lens Size :
- 24.00mm x 18.00mm
- Lens Style :
- Rectangle with Flat Top
- Lens Transparency :
- Clear
- Millicandela Rating :
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.63" (16.00mm)
- Type :
- LED
- Viewing Angle :
- Voltage :
- 24V