FMA1-12038WBHT12
- 제조업체 부품 번호:
- FMA1-12038WBHT12
- 제조업체/브랜드:
- Qualtek Electronics Corp.
- 설명의 일부:
- EC FAN, 120X120X38MM, 2-BALL BEA
- 재고 상태:
- 376
- 제조사 :
- Qualtek Electronics Corp.
- 제품 카테고리 :
- AC 팬
- Air Flow :
- 123.9 CFM (3.47m³/min)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial
- Features :
- Electronic Commutation (EC)
- Ingress Protection :
- IP54 - Dust Protected, Water Resistant
- Noise :
- 49.3dB(A)
- Operating Temperature :
- -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 9.50W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 3500 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 120mm L x 120mm H
- Static Pressure :
- 0.363 in H2O (90.5 Pa)
- Termination :
- 2 Terminals
- Voltage - Rated :
- 100 ~ 240VAC
- Weight :
- Width :
- 38.50mm