R2E175-AC77-15
제조업체 부품 번호:
R2E175-AC77-15
제조업체/브랜드:
ebm-papst Inc.
설명의 일부:
MOTORIZED IMPELLER
재고 상태:
21
제조사 :
ebm-papst Inc.
제품 카테고리 :
AC 팬
Air Flow :
Approval Agency :
CCC, CE, CSA, EAC, UL
Bearing Type :
Ball
Fan Type :
Motorized Impellers
Features :
Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Ingress Protection :
IP44
Noise :
Operating Temperature :
-13°F (-25°C)
Power (Watts) :
70.0W
Product Status :
Active
RPM :
2900 RPM
Size / Dimension :
Round - 175mm Dia
Static Pressure :
Termination :
4 Wire Leads with QC Receptacles
Voltage - Rated :
230VAC