A2E170-AF23-02
- 제조업체 부품 번호:
- A2E170-AF23-02
- 제조업체/브랜드:
- ebm-papst Inc.
- 설명의 일부:
- AC AXIAL FAN
- 재고 상태:
- 3
- 제조사 :
- ebm-papst Inc.
- 제품 카테고리 :
- AC 팬
- Air Flow :
- Approval Agency :
- CE, EAC
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial
- Features :
- Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
- Ingress Protection :
- IP44
- Noise :
- Operating Temperature :
- 140°F (60°C)
- Power (Watts) :
- 53.0W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 3150 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 170mm Dia
- Static Pressure :
- Termination :
- 4 Wire Leads with Splice Terminals
- Voltage - Rated :
- 230VAC
- Weight :
- Width :
- 65.00mm