OAB13372-22-1WB
제조업체 부품 번호:
OAB13372-22-1WB
제조업체/브랜드:
Orion Fans
설명의 일부:
FAN IMP MTRZD 133X72MM 230VAC W/
재고 상태:
25
제조사 :
Orion Fans
제품 카테고리 :
AC 팬
Air Flow :
188.0 CFM (5.26m³/min)
Approval Agency :
Bearing Type :
Ball
Fan Type :
Motorized Impellers
Features :
Thermal Overload Protector (TOP)
Ingress Protection :
IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Noise :
60.0dB
Operating Temperature :
-40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C)
Power (Watts) :
39.00W
Product Status :
Active
RPM :
3200 RPM
Size / Dimension :
Round - 133mm Dia
Static Pressure :
0.880 in H2O (219.2 Pa)
Termination :
2 Wire Leads
Voltage - Rated :
230VAC
Weight :
2 lbs (907.2 g)
Width :
72.50mm