CL-1-2007-0120-I
제조업체 부품 번호:
CL-1-2007-0120-I
제조업체/브랜드:
Visual Communications Company, LLC
설명의 일부:
LED INDICATOR, IP67 SEALED AND V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
7mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Lens Size :
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.551" (14.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
30°
Voltage :
120V