FMA1-17251WBHW32
- 제조업체 부품 번호:
- FMA1-17251WBHW32
- 제조업체/브랜드:
- Qualtek Electronics Corp.
- 설명의 일부:
- EC FAN, 172X150X51MM, 2-BALL BEA
- 재고 상태:
- 37
- 제조사 :
- Qualtek Electronics Corp.
- 제품 카테고리 :
- AC 팬
- Air Flow :
- 228.4 CFM (6.39m³/min)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial
- Features :
- Electronic Commutation (EC)
- Ingress Protection :
- IP54 - Dust Protected, Water Resistant
- Noise :
- 55.4dB(A)
- Operating Temperature :
- -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 22.50W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 3200 RPM
- Size / Dimension :
- Rectangular/Rounded - 172mm L x 152mm H
- Static Pressure :
- 0.600 in H2O (149.5 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 100 ~ 240VAC
- Weight :
- Width :
- 51.00mm