Q14P6CXXR02E
제조업체 부품 번호:
Q14P6CXXR02E
설명의 일부:
LED INDICATOR 14MM PROMINENT 2VD
재고 상태:
17
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
Lens Style :
Round with Domed Top
Millicandela Rating :
80mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (14.00mm)
Termination Style :
PC Pin
Voltage :
1.8V ~ 3.3V