UPSD3234A-40U6T
- 제조업체 부품 번호:
- UPSD3234A-40U6T
- 설명의 일부:
- IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80LQFP
- Connectivity :
- I²C, UART/USART, USB
- Number of I/O :
- 46
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 80-LQFP
- Speed :
- 40MHz
- Supplier Device Package :
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
- 4.5V ~ 5.5V