FL1M-8FJ-2-R110V
제조업체 부품 번호:
FL1M-8FJ-2-R110V
설명의 일부:
LED RED 8MM NUT 110VAC/DC UL STK
재고 상태:
4
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
10mm, T-3 1/8
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
1000 ~ 1500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (8.00mm)
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
PC Pin
Viewing Angle :
150°
Voltage :
110V