FL1M-8SJ-3-G110V
제조업체 부품 번호:
FL1M-8SJ-3-G110V
설명의 일부:
LED GRN 8MM NUT 110VAC/DC STK
재고 상태:
재고 없음
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
8000 ~ 10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (8.00mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
PC Pin
Viewing Angle :
180°
Voltage :
110V