S22L2FRGB7QP
제조업체 부품 번호:
S22L2FRGB7QP
제조업체/브랜드:
Banner Engineering
설명의 일부:
S22 PRO EZ LIGHT INDICATOR MULTI
재고 상태:
2
제조사 :
Banner Engineering
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
70mA
Features :
Ingress Protection :
IP66, IP67, IP69K
Lamp Color :
Blue, Cyan, Green, Magenta, Red, White - Cool, Yellow
Lens Color :
Lens Size :
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
0.3mcd Blue, 2mcd Cyan, 1.9mcd Green, 1.2mcd Magenta, 0.8mcd Red, 2.5mcd White - Cool, 2.5mcd Yellow
Panel Cutout Dimensions :
0.866" (22.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
10V ~ 30V