FL1M-12CA-1-R110V
제조업체 부품 번호:
FL1M-12CA-1-R110V
제조업체/브랜드:
Mallory Sonalert Products
설명의 일부:
LED RED 12MM NUT 110VAC/DC STK
재고 상태:
1
제조사 :
Mallory Sonalert Products
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP65
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
17.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
1000 ~ 1500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.47" (12.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
LED
Viewing Angle :
150°
Voltage :
110V