CNX722C500120T
제조업체 부품 번호:
CNX722C500120T
설명의 일부:
LED PANEL IND GREEN 120V IP67
재고 상태:
23
Current :
8mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
25.60mm Dia
Millicandela Rating :
924mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.91" (23.11mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
120V