M22LC-F-E220-W
제조업체 부품 번호:
M22LC-F-E220-W
설명의 일부:
PILOT-FLAT-LED-WHTE
Current :
16mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
29.60mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.88" (22.30mm)
Voltage :
220V