FL1M-8CJ-2-G12V
제조업체 부품 번호:
FL1M-8CJ-2-G12V
제조업체/브랜드:
Mallory Sonalert Products
설명의 일부:
LED GRN 8MM NUT 12VAC/DC STK
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Mallory Sonalert Products
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP65
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
8000 ~ 10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (8.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
60°
Voltage :
12V