M22LC-F-E220-BL
제조업체 부품 번호:
M22LC-F-E220-BL
설명의 일부:
PILOT-FLAT-LED-BLUE
Current :
16mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
29.60mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.88" (22.30mm)
Voltage :
220V