M22LC-F-E220-R
제조업체 부품 번호:
M22LC-F-E220-R
제조업체/브랜드:
Moujen
설명의 일부:
PILOT-FLAT-LED-RED
재고 상태:
400
제조사 :
Moujen
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
16mA
Features :
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
29.60mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.88" (22.30mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
220V