41W-NKR120-CRO
제조업체 부품 번호:
41W-NKR120-CRO
제조업체/브랜드:
Visual Communications Company, LLC
설명의 일부:
PMI .250" LED 120V WIRE CLEAR
재고 상태:
59
제조사 :
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
3.5mA
Features :
Ingress Protection :
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
15°
Voltage :
120V