S22L2FRGB14Q
제조업체 부품 번호:
S22L2FRGB14Q
제조업체/브랜드:
Banner Engineering
설명의 일부:
S22 PRO EZ LIGHT INDICATOR MULTI
재고 상태:
6
제조사 :
Banner Engineering
제품 카테고리 :
패널 지시등, 지시등
Current :
70mA
Features :
Ingress Protection :
IP66, IP67, IP69K
Lamp Color :
Amber, Blue, Cyan, Green, Lime Green, Magenta, Rose, Sky Blue, Spring Green, Orange, Red, Violet
Lens Color :
Lens Size :
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
1.8mcd Amber, 0.3mcd Blue, 2mcd Cyan, 1.9mcd Green, 2.2mcd Lime Green, 1.2mcd Magenta, 0.9mcd Rose
Panel Cutout Dimensions :
0.866" (22.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
10V ~ 30V