QS123XXHY110
제조업체 부품 번호:
QS123XXHY110
설명의 일부:
INDICATOR 12MM FIXED HI YEL 110V
재고 상태:
44
Current :
6mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
14.00mm Dia
Millicandela Rating :
380mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.472" (12.00mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
110V