Q8P1BXXR24E
제조업체 부품 번호:
Q8P1BXXR24E
설명의 일부:
INDICATOR 24V 8MM PROMINENT RED
재고 상태:
95
Current :
20mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
100mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Solder Lug
Voltage :
24V